З Днем Вишиванки

Всесвітній день вишиванки почали відзначати лише в 2006 році, але за цей час воно стало дуже популярним, до того ж не тільки у нас, в Україні, а й за кордоном.

Українська вишиванка – не просто святковий одяг. Споконвіку сорочка, вишита дружиною або мамою, вважалася потужним оберегом від нещасть: кожен стібок зберігав у собі любов і тепло душі. У кожному регіоні України є свої традиції вишивання і символізм орнаментів, але незмінно лише одне: вишиванка – це частина генетичного коду українця.

На кафедрі економіки, менеджменту та фінансів провели онлайн- зустріч зі студентами з приводу цього свята. Мали змогу поспілкуватися стосовно історії виникнення свята, розповіли про особливості вишиванки- її символіку та духовну значущість для українців; поділилися  власними фото у вишиванках.

У День вишиванки хочемо побажати миру і злагоди у наших будинках і серцях. Нехай наш патріотизм допомагає захищати Україну та робити її цілісної, успішною. Пам’ятайте, що ми – Українці й зможемо все!