Круглий стіл

Викладачем кафедри економіки, менеджменту та фінансів Волошиною-Сідей В.В. було проведено для студентів 4 курсу спеціальності 072 Фінанси, банківська справа та страхування круглий стіл до  Міжнародного дня кредитних спілок.  Це свято започатковано Всесвітньою радою кредитних спілок та об’єднує понад 86 тисяч кредитних спілок, що обслуговують 291 мільйонів членів у 118 країнах світу. Метою заходу  було  підвищення глобальної поінформованості про ту велику роботу, яку виконують кредитні спілки та інші фінансові кооперативи в усьому світі для суспільства, надаючи кожному своєму члену можливість більш активно просувати власні інтереси, і про розвиток цього руху.
Кредитні спілки, фінансові асоціації та об’єднання в усьому світі святкують це свято з упором на широке і прозоре інформування про свою діяльність і можливості, які отримують їхні учасники. Під час заходу обговорили закон України «Про кредитні спілки»,   очікування ринку щодо нового регулювання і сучасні тенденції розвитку кредитних спілок України. Також на заході було представлено бачення підтримки українських кредитних спілок з боку Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) і Всесвітньої ради кредитних спілок та огляд технічної допомоги, що надаватиметься всім залученим сторонам Проєктом USAID «Кредитування сільськогосподарських виробників (КЕП)». Завершилось обговорення підсумковою темою: “Стратегія розвитку фінансового сектора України”. Для фінансистів вкрай важливо приймати участь у подібних дискусіях, адже вони формують професійне бачення проблем фінансового середовища країни та світу.