До Дня пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу

18 травня з метою вшанування пам’яті жертв депортації кримськотатарського народу та демонстрація солідарності у боротьбі за відновлення їхніх прав, на кафедрі економіки, менеджменту та фінансів було проведено тематичну бесіду зі студентами на тему: “Крим: депортація – біль кримських татарˮ .
 Надзвичайно важливо не забувати про трагічні сторінки нашої історії. День пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу – пам’ять про злочинні акції, сплановані керівною верхівкою колишнього Союзу РСР та здійснені радянськими каральними органами у 1944 році, які привели до масових людських жертв та завдали непоправної шкоди кримськотатарському народу, розвитку його культури, трагічним чином вплинули на його історичний шлях.