Постійно діючий SТЕМ –майданчик в ЗОШ №51

Posted on Жов 11, 2018

Команда проекту “Крок до науки”, який започатковано на механіко-математичному факультеті МНУ ім. В. О. Сухомлинського та  реалізується за підтримкою Миколаївського міського голови, активно розвиває і підтримує наполегливу, творчу та пізнавальну молодь. Відтак мережа SТЕМ -майданчиків проекту вже успішно діє в більшості закладів освіти нашого міста.

09 жовтня 2018 року SТЕМ майданчик молодіжної хвилі знову завітав до ЗОШ №51: в цій школі SТЕМ майданчик є постійно діючим. Мета його роботи – пошук, розвиток та підтримка талановитої молоді.

Майстри університетських студій на цьому майданчику залучили учнів 9-х класів в проектну діяльність з однієї із цікавих тем курсу фізики «Магнітне поле», родзинкою якої є конструювання та використання  саморобного фізичного обладнання. За підсумками проектної роботи майстри визначать кращі конструкції, які будуть презентуватися на фестивалі науки ” Молодіжна хвиля” 15 грудня 2018 року.

Команда проекту оголошує набір молодих майстрів для роботи на  SТЕМ майданчиках. Всі бажаючі можуть зателефонувати до прес-центру фестивалю: 0967341858.