Урізноманітнюємо онлайн навчання!

17 квітня 2022 року студентам 5 курсу магістратури Миколаївського національного університету імені В.О. Сухомлинського в межах дисципліни «Глобальна економіка» було запропоновано спільну лекцію доктора економічних наук, професора Стройко Тетяни Володимирівни та кандидата економічних  наук, доцента, декана факультету менеджменту Уманського національного університету садівництва Вернюк Наталії Олександрівни на тему «Європейський Союз в глобальній економіці: сучасний вимір». Тетяна Володимирівна акцентувала увагу студентів на фінансових механізмах формування регіональної політики Європейського Союзу.  Вернюк Наталія Олександрівна презентувала студентам дослідження впливу військової міграції на український і європейський ринок праці. Також студенти мали є можливість задавати питання у чаті,  взаємодіяти зі спікерами. Сподіваємося на продовження співпраці і нові цікаві заходи.