Круглий стіл на тему: “Твій подвиг буде жити вічно у пам’яті майбутніх поколінь”

13 вересня викладач кафедри економіки, менеджменту та фінансів Волошина-Сідей Вікторія Вадимівна провела разом зі студентами 4 курсу спеціальності 072 Фінанси, банківська справа та страхування круглий стіл на тему: “Твій подвиг буде жити вічно у пам’яті майбутніх поколінь”. Метою заходу було формування у молоді почуття вдячності, поваги та шани до захисників України. Під час заходу поспілкувалися з приводу важливості вшанування пам’яті Героїв, загиблих під час війни за незалежність України. Переглянули та обговорили документальні відео, присвячені визволенню Миколаївщині та Херсонщини. Студенти розповіли, про відомих мешканців-Героїв, що загинули, визволяючи нашу країну, вшанували їх пам’ять хвилиною мовчання. Акцентували увагу, на подвигу випускників МНУ імені В.О.Сухомлинського, що героїчно загинули на полі болю. Подвиг захисників повинен жити у пам’яті майбутніх поколінь. Слава Україні! Героям слава!