Кураторська година

Напередодні заліково-екзаменаційної сесії викладачем кафедри економіки, менеджменту та фінансів Волошиною-Сідей В.В. проведено кураторську годину зі студентами 379 групи спеціальності 072 Фінанси, банківська справа та страхування. Предметом обговорення стали питання пов’язані з підготовкою до сесії, своєчасністю закриття кредитів  та необхідністю погашення боргів з оплати за навчання. Староста групи Сердюкова Олена доповіла про поточну ситуацію з відвідуванням занять онлайн та своєчасністю здачі робіт студентами групи. Вирішено посилити контроль за навчанням  студентів, за якими рахуються “борги”. Після проведення кураторської години викладачем відпрацьовано проблемні моменти зі студентами, які не з’явилися, в форматі телефонних розмов.