Участь в онлайн-форумі “Психологічне здоров’я освітян”

14.09.2023 р. завідувач кафедри економіки, менеджменту та фінансів Миколаївського національного університету імені В.О. Сухомлинського Наталія Данік прийняла участь в роботі он-лайн-Форуму «Психологічне здоров’я освітян».
Метою проведення Форуму було вдосконалення навичок психолого-фізіологічної стійкості учасників освітнього процесу, розгляд інструментів, направлених на відновлення психологічного здоров’я: гештальт терапія, арт- терапія, Хібукі-терапія, музикотерапія, фізична культура, зниження стресу на основі практик майндфулнесу (усвідомленості), формування навичок стабілізації емоційного стану, психологічного та фізичного здоров’я та підвищення рівня життєстійкості українців.
При цьому розглядались наступні питання:
– психологічне здоров’я освітян в умовах війни та виховання психологічної стійкості та психічного здоров’я,
– арт-терапевтичні практики на варті відновлення психологічного здоров’я;
– сучасна арт-терапія, техніка «Каракулі і метаморфози», маскотерапія, піскова терапія, Хібукі-терапія;
– особливості використання різних видів музикотерапії в освітній практиці та життєвих ситуаціях;
– основні інструменти та практика музикотерапії спрямовані на збереження психологічного здоров’я;
– зниження стресу на основі практик майндфулнесу (усвідомленості);
– психологічне здоров’я та ресурси успішного лідера, ментальне здоров’я освітян та підтримка психологічного здоров’я лідерів під час війни;
– психологічне, фізичне здоров’я та благополуччя освітян через заняття фізичною культурою і спортом.
Модераторами Форуму виступили:
1. Олена Чайковська – декан факультету дистанційного навчання КНУКіМ, Голова правління ГС «СТЕМ-коаліція України», віцепрезидент ВГО «УАФІТ».
2. Олена Тимошенко – професор КНУКІМ, д.е.н., організатор освітньої платформи «4PEOPLE».