Передзахист магістерських робіт на кафедрі економіки, менеджменту та фінансів

5 грудня на кафедрі економіки, менеджменту та фінансів відбувся передзахист магістерських робіт студентів денної та заочної форми навчання спеціальностей 072 “Фінанси, банківська справа та страхування”, 073 “Менеджмент” та 051 “Економіка”, метою якого було ознайомити магістрантів з процедурою  захисту,  визначити готовність робіт до представлення перед екзаменаційною комісією, надання рекомендацій та порад від керівників робіт та членів кафедри.    До публічного захисту наукових робіт магістранти підготовлені, професійно грамотно володіли як теоретичним, так і практичним матеріалом. Звичайно, отримали зауваження і рекомендації від викладацького складу, а також консультації від наукових керівників. Бажаємо їм успішного захисту наукових здобутків!