Виховні заходи до Дня захисника України

14 жовтня – є сакральною датою для українців! Адже, в цей день поєднується багато свят пов’язаних з національно – визвольною боротьбою, а саме: День Українського Козацтва, Покрови Пресвятої Богородиці, яке для козаків було найбільш значущим святом, День створення Української повстанської армії і тепер День Захисників України.  Як 400 років тому козаки боролись за Україну, так тепер ми їх нащадки, продовжуємо це робити! З метою вшанування цієї значущої дати для усього українського суспільства, доцентом кафедри Корнєвою Н.О. та старшим викладачем Волошиною-Сідей В.В. було проведено виховну годину зі студентами 579 та 679 груп. Під час бесіди мали змогу ознайомитися з історією виникнення свята та його важливістю для формування свідомої особистості.