Участь у конференції

Викладачі кафедри економіки, менеджменту та фінансів: Данік Н.В., Гуріна О.В., Стройко Т.В., Рудь І.Ю , Волошина-Сідей В.В. прийняли участь у Другій Міжнародній конференції «Відкрита наука та інновації в Україні 2023», яка відбулася 26-27 жовтня 2023 року. Долучилися до заходу і аспіранти кафедри – Торлопов А., Волковинський М., Константінов В., Максютенко О., Бондарь Д., Дерев’янко Ю та Федоров В. Захід було проведено на високому науковому рівні, теми, що піднімалися, вкрай актуальні для науки і економіки України у воєнний та післявоєнний період відновлення. Участь у подібних заходах є дуже важливою для формування  досвіду наукового спілкування, здобуття нових знань та ознайомлення з інноваційними тенденціями в економіці та науці. Дякуємо організаторам заходу за можливість прийняти участь та плідну роботу.