Виховний захід до Дня захисту прав людини

Щорічно 10 грудня в світі відзначають Міжнародний день захисту прав людини. Ця дата була впроваджена Генеральною Асамблеєю ООН в 1950 році на честь прийняття 10 грудня 1948 року Загальної декларації з прав людини. Декларація стала першим світовим документом, що сформулював положення про права людини.

Загальна декларація прав людини, проголосила рівність всіх жителів планети перед законом. Людина, її життя і гідність, права та свободи визнано найвищоюцінністю кожної держави. З метою виховання активної позиції студентства до охорони прав людини та громадянина викладачем кафедри економіки, менеджменту та фінансів Волошиною-Сідей В.В. було проведено виховний захід. Було акцентовано увагу на основних правах людини та громадянина, недопущення утисків та порушень цих прав, особливу увагу приділили обговоренню прав дитини. Вкрай важливо підіймати подібні питання, адже ми боремося за вільну , демократичну країну, яку неможливо створити без додержання базових прав людини та громадянина.