Захід до Дня боротьби зі СНІДом.

Починаючи з 1988 року Всесвітній день боротьби зі СНІДом та Всесвітній день солідарності з ВІЛ-позитивними людьми щорічно відзначається по всьому світу 1 грудня. Цей День став одним з найбільш важливих міжнародних днів, пов’язаних з питаннями охорони здоров’я, і однією з ключових можливостей підвищення інформованості, належного вшанування пам’яті померлих від хвороби, а також можливості відзначити такі досягнення як розширення доступу до лікування та заходів профілактики.

1 грудня викладачем кафедри економіки, менеджменту та фінансів Волошиною-Сідей В.В проведено інформаційно-просвітницький захід приурочений до Всесвітнього дня солідарності з ВІЛ-позитивними людьми, що мав на меті інформувати студентів  про проблему ВІЛ-інфекції/СНІДу, нагадати про те, що ця проблема стосується кожного, що можна попередити інфікування через обрання альтернативних шляхів поведінки та виховати толерантне ставлення до ВІЛ-позитивних людей у суспільстві.