Обговорення результатів стажування за фахом

07 грудня 2023 року на кафедрі  економіки, менеджменту та фінансів відбувся захист звітів зі стажування за фахом. Важливим напрямом діяльності кафедри є організація стажування за фахом студентів другого магістерського рівня спеціальності 072 Фінанси, банківська справа та страхування, 073 Менеджмент і 051 Економіка, метою якої є оволодіння студентами новими знаннями, уміннями та навичками щодо прийняття самостійних рішень під час практичної підготовки в реальних умовах. Досвід, який був здобутий під час проходження практики, допоміг студентам у написанні магістерської роботи та надав можливість вдало підготуватись до її захисту. Окрім цього, організація і проведення практики відкриває перспективи для подальшого удосконалення освітньої програми, враховуючи побажання  та думки роботодавців. Ми бажаємо кожному майбутньому спеціалісту професійних успіхів та наснаги в подальшому.