Бабич Олександр Анатолійович

Робоча адреса: вул. Нікольська, 24
E-mail: babichoa@ukr.net
Основні курси: Комп’ютерна хімія, Біоорганічна хімія, Органічна хімія, Клінічна біохімія, Біохімічні механізми порушення клітин

Освіта

2014-2016 аспірантура в Миколаївському національному аграрному університеті по спеціальності 06.01.03. Агроґрунтознавство і агрофізика;

2012-2014 здобув кваліфікацію спеціаліста, вчителя хімії, біології та основ екології за напрямком підготовки «Біологія. Хімія*», Миколаївський національний університет ім. В. О. Сухомлинського.

2010-2012 здобув кваліфікацію магістра: фізіологія. Викладач біології за напрямком підготовки «Фізіологія», Миколаївський національний університет ім. В. О. Сухомлинського.

2006-2010 здобув кваліфікацію бакалавра: інженер-лаборант в галузі біології за напрямком підготовки «Біологія», Миколаївський національний університет ім. В. О. Сухомлинського.

Здобуття

На даний момент відсутні.

Публікації

1. Бабич О. А. Трансформація хімічного складу поливних вод Південно-Бузької зрошувальної системи у 2014 році. / О. А. Бабич // Науковий вісник МНУ ім. В. О. Сухомлинського. Біологічні науки: збірник наукових праць. за ред. Ігоря Наконечного. – №1(8), травень, 2017., С 8 – 13.
  2. Бабич О. А. Трансформація показника кислотності поливної води головної насосної станції південно-бузької зрошувальної системи від рівня випаровування. / О. А. Бабич // Науковий вісник МНУ ім. В. О. Сухомлинського. Біологічні науки: збірник наукових праць. за ред. Ігоря Наконечного. – №1(10), травень, 2018., С 8 – 14.
  3. Бабич О. А. Трансформація сольового складу і показника кислотності ґрунтів Південно-Бузької зрошувальної системи / О. А. Бабич // Таврійський науковий вісник №100. Т.1, Херсон: 2018. С 223-225;
  4. Бабич О. А. Залежність показника кислотності від рівня випаровування поливної води Головної насосної станції Південно-Бузької зрошувальної системи / О. А. Бабич // Зрошуване землеробство: Міжвідомчий тематичний збірник. – Херсон:ОЛДІ-ПЛЮС, 2018. – Вип. 69., С. – 4-9.
  5. Бабич О. А. Трансформація фізичних властивостей ґрунтів Південно-Бузької зрошувальної системи / О. А. Бабич // Таврійський науковий вісник №101. Т.1, Херсон: 2018., С. 163-174;
  6. Бабич О. А. Трансформація поливної води Південно-Бузької зрошувальної системи та її вплив на агрохімічні і фізико-хімічні показники чорноземів південних / О. А. Бабич // Таврійський науковий вісник №107. Т.1, Херсон: 2019., С. 238-256;

Повний список публікацій >>>