Вітаємо Наталію Вадимівну!

Завідувачка кафедри економіки, менеджменту та фінансів, доцент Наталія Вадимівна Данік успішно склала тест для кандидатів у експерти Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти. Щиро вітаємо Наталію Вадимівну з цим значним досягненням! Її успіх підтверджує високий професійний рівень та компетентність, а також сприяє підвищенню авторитету нашої кафедри.
Онлайн навчання для кандидатів у експерти включало: перегляд онлайн курсу на платформі Prometheus: «Експерт з акредитації освітніх програм: онлайн тренінг»; перегляд онлайн курсу на платформі Prometheus: «Як написати якісний звіт про результати акредитаційної експертизи освітньої програми»; перегляд онлайн лекцій від Національного агентства: «Діяльність експерта з акредитації освітніх програм» та тестування за підсумком онлайн навчання на платформі Prometheus. Це навчання надає можливість отримати глибокі знання та навички, необхідні для проведення акредитаційної експертизи освітніх програм, що сприятиме підвищенню якості вищої освіти в Україні.