Грантовий конкурс «Діджиталізація Навчання: Шлях до Цифрової Грамотності»

Дорогі друзі!

Триває грантовий конкурс для студентів українських навчальних закладів на тему «Діджиталізація Навчання: Шлях до Цифрової Грамотності».

Мета конкурсу: сприяти цифровізації освіти в Україні шляхом залучення студентів та учнів до розробки та впровадження інноваційних проєктів.

Учасники конкурсу повинні написати статтю на відповідну тему, що стосується цифрової освіти та її оновлення у сучасній Україні. Переможець зможе отримати стипендію у розмірі 20000 гривень.

Кінцевий термін подачі робіт: 30.09.2024

Роботи слід надсилати на електронну пошту: svitua.grant@gmail.com, вказавши у листі тему: “Конкурсна робота”, ваше повне ім’я та навчальний заклад у називному відмінку.

Детальні умови та теми конкурсних робіт можна переглянути на сторінці гранту за посиланням.

Дякуємо Вам за участь! Слава Україні!