Викладачі та студенти кафедри економіки, менеджменту та фінансів прийняли участь в Управлінському Bootcamp на тему “Управління бізнес – процесами”.

У ході заходу, в основному було показано, як правильне управління бізнес-процесами може впливати на оптимізацію діяльності організації, зниження витрат та підвищення продуктивності компанії. Управління бізнес- процесами вимагає комплексного підходу, що включає як технології, так і роботу з людьмм. Дослідили можливість застосування бізнес- процесів у закладах  освіти. Насправді, багато процесів вибудовано, ними так чи інакше управляють – прийом здобувачів на навчання, освітній процес, управління персоналом, процес комунікацій, підвищення якості освітніх послуг тощо. На нашу думку, сьогодні питання щодо бізнес-процесів в освіті стоїть на одному рівні, наприклад, із питанням застосування технологій та інструментів маркетингу в освіті, зокрема цифрового маркетингу. Розуміємо, що це сучасно і ефективно. Дякуємо організаторам заходу.