На сьогодні педагогічні і науково-педагогічні працівники зобов’язані постійно підвищувати свою кваліфікацію з метою їх професійного розвитку відповідно до державної політики у галузі освіти та забезпечення якості освіти.
Підвищення кваліфікації – це професійне навчання працівників, що дає можливість розширювати й поглиблювати раніше здобуті професійні знання, уміння і навички. Окрім того, сучасні курси підвищення кваліфікації мають великий спектр предметних сфер, навчають опануванню новітніх цифрових інструментів. Значення курсів, що безпосередньо зосереджені на використанні інформаційно-комунікаційних технологій, зокрема, штучного інтелекту в освітній діяльності важко переоцінити, адже ці інновації здатні змінити майбутнє.
Декан природничого факультету Курчатова Анжеліка Віталіївна та викладач кафедри фізики, математики та інформаційних технологій Богатєнкова Олександра Євгенівна стали учасниками Міжнародного підвищення кваліфікації (Вебінару) наукових, науково-педагогічних працівників ЗВО на тему: «МІЖНАРОДНИЙ ДОСВІД ВИКОРИСТАННЯ ШТУЧНОГО ІНТЕЛЕКТУ В ОСВІТНЬОМУ ПРОЦЕСІ (ЧАСТИНА II)». Науково-педагогічні працівники факультету були залучені до конференцій та обговорень, що проходили в прямому ефірі з міста Любліна (республіка Польща) у період з 22 по 31 жовтня 2024 р.
Сумлінна праця викладачів задля вдосконалення своїх знань і вмінь, їх професійний розвиток засвідчено сертифікатами Міжнародного підвищення кваліфікації, розміщеними на офіційній сторінці Громадської організації «МІЖНАРОДНА ФУНДАЦІЯ НАУКОВЦІВ ТА ОСВІТЯН» (ГО “МФНО”, INTERNATIONAL EDUCATORS AND SCHOLARS FOUNDATION, IESF), головною метою якої є об’єднання наукового та освітянського потенціалу для міжнародної наукової трансінтеграції. https://www.iesfukr.org/certificate/242