Навчальна евакуація студентів і працівників корпусу №2

В рамках проведення об’єктового тренування 23.09.20 р. серед студентів спеціальності 072 Фінанси, банківська справа та страхування відбулося інструктивно-методичне заняття на тему «Порядок дій в умовах надзвичайних ситуацій, у разі загрози терористичних актів, диверсій, інших небезпек». Провів його викладач навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Толокнов Євген Володимирович.

24.09.2020 р. було проведене об’єктове тренування на тему «Евакуація студентів і працівників навчального корпусу № 2 у разі виникнення надзвичайної ситуації соціального характеру». В ході тренування був введений в дію План евакуації людей з навчального корпусу №2 згідно зі схемою евакуації при надзвичайних ситуаціях. Евакуація проведена чітко та організовано В ході евакуації відпрацьовані маршрути і черги евакуації учасників навчального процесу. Відпрацьована схема перекриття доступу сторонніх осіб та транспорту на територію закладу.