Кваліфікаційний екзамен у магістрів спеціальності 122 «Комп’ютерні науки».

16 грудня відбувся кваліфікаційний екзамен у магістрів спеціальності 122 «Комп’ютерні науки». На екзамені були присутні  представник стейкхолдерів ІТ-сектору – директор ТОВ «Сайтплюс»,  канд.техн.н (голова ЕК), завідувач кафедри інформаційних технологій, доктор техн.н. Зосімов В.В. та професори кафедри інформаційних технологій – Борисенко В.Д. та Поздєєв В.О. Захист проходив в університеті з урахуванням всіх протиепідемічних заходів. На жаль, у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID – 19) не всі члени екзаменаційної комісії особисто  були присутні. Але це не завадило магістрантам, т.я. свої питання члени комісії могли задати дистанційно. Варто відзначити, що деякі студенти продемонстрували високий рівень знань. Вітаємо магістрів зі здачею кваліфікаційний екзамену і бажаємо удачі в майбутній професії!