Вітаємо випускників із успішним захистом кваліфікаційних робіт

Механіко-математичний факультет, кафедри фізики та математики, інформаційних технологій, фінансів та обліку, економіки та менеджменту щиро вітають своїх випускників із успішним захистом кваліфікаційних робіт, складанням екзаменів підсумкової атестації та здобуттям освітнього ступеня «магістр». Підведений підсумок багаторічної плідної праці. Під час доповідей здобувачі вищої освіти висвітили актуальні проблеми сучасних наук, запропонували власні погляди щодо покращення та удосконалення їх розвитку. Також здобувачі продемонстрували високий рівень теоретичної підготовки, вільне володіння матеріалом, добре орієнтувалися і добирали аргументи при відповідях на питання членів екзаменаційних комісій. Членами комісій було відмічено також, що здобувачі освіти показали глибокі знання із фахових дисциплін, набуті за період навчання в університеті. Екзаменаційними комісіями окремо були відзначені здобувачі вищої освіти: Кучерук Ангеліна Степанівна, Полякова Вікторія Ігорівна, Шумейко Олена Геннадіївна (спеціальність: 014 Середня освіта, спеціалізація: 014.04 Математика), Клименкова Катерина Сергіївна, Рябенька Анастасія Миколаївна (спеціальність: 014 Середня освіта, спеціалізація: 014.08 Фізика), Волкова Альона Георгіївна (спеціальність: 071 Облік і оподаткування), Соболенко Вікторія Володимирівна, Тарасенко Вікторія Олегівна (спеціальність: 072 Фінанси, банківська справа та страхування), Ланецький Андрій Андрійович, Федосова Анна Олегівна, Цаволик Марина Валеріївна (спеціальність: 073 Менеджмент), Поправкін Павло Дмитрович (спеціальність: 122 Комп’ютерні науки). Бажаємо нашим магістрам натхнення, наполегливості, життєвої мудрості та гідного працевлаштування за фахом.

З повагою, механіко-математичний факультет