Захід, присвячений протидії фінансовому шахрайству

22 березня викладачем кафедри фінансів та обліку  Волошиною-Сідей В.В. було організовано та проведено онлайн захід, присвячений протидії фінансовому шахрайству “Здолай шахрая!”, метою якого було формування у студентів першого курсу спеціальності 072 “Фінанси, банківська справа та страхування” уявлення про найрозповсюдженіші схеми фінансового шахрайства та  алгоритм дій у разі, коли все ж потрапили на «гачок» шахрая.
Викладач Волошина-Сідей В.В. розповіла про найпопулярніші схеми фінансово шахрайства (скімінг, фішинг, фармінг, смішинг, трепінг, інтернет шахрайство та інші). Особливу увагу було приділено критеріям вибору надійної фінансової установи.
Студенти приймали  участь в онлайн грі «Здолай шахрая», на базі чат-боту розроблено НБУ, метою якого є  попередження актуальних  шахрайських схем, а також розробили алгоритми дій на найбільш популярні схеми шахраїв.