Участь у вебінарі “Як це бути директором заводу? Кар’єрний шлях”

Сьогодні, 2 квітня, студенти 2-5 курсів спеціальності Фінанси, банківська справа та страхування разом з доцентом Данік Н.В. приймали участь у вебінарі “Як це бути директором заводу? Кар’єрний шлях. Структура заводу. Особливості виробництва”, де спікером виступив керівник виробничого комплексу компанії PepsiCo Артем Попєнов. Студенти мали змогу почути з перших вуст про особливості працевлаштування в такій крутезній компанії, поспілкуватись напряму з можливими роботодавцями, зрозуміти специфіку власне виробництва і прикинути можливості свого майбутнього місця роботи. Корисним було спілкування і для викладачів, які в ході вебінару зрозуміли, на здобуття яких компетентностей їм слід звернути увагу під час формування освітніх програм за спеціальністю 072 Фінанси, банківська справа та страхування. Дякуємо UGEN за запрошення до цікавого освітньо-кар’єрного проєкту “Ігри заводів” – ви як завжди неймовірні!!!    Дякуємо спікеру за змістовну презентацію. Нам було дуже цікаво!!! Сподіваємось, що ми також зможемо побудувати таку блискучу кар’єру!