Навчання на практичному семінарі «Тенденції та новації регулювання фінансового сектору в Україні”

Викладачі кафедри фінансів та обліку постійно вдосконалюють свою професійну майстерність, щоб навчати наших студентів тільки за новітніми технологіями. Так, 15 – 16 квітня 2021 року доцент Данік Наталія Вадимівна успішно пройшла навчання на практичному семінарі «Тенденції та новації регулювання фінансового сектору в Україні», організованому Департаментом фінансової стабільності НБУ спеціально для викладачів закладів вищої освіти. Наталія Вадимівна з перших рук отримала інформацію про поточні тенденції та вплив пандемії COVID-19 на банківський сектор; опрацювала практичні кейси з розрахунку коефіцієнту чистого стабільного фондування (NSFR) та процентного ризику банків; ознайомилась з презентацією оновленого Індексу фінансового стресу для України. Всі здобуті навички, наш викладач успішно впроваджує у навчальний процес магістрів за спеціальністю 072 Фінанси, банківська справа та страхування при вивченні банківських дисциплін.