Академічна доброчесність

Для студентів і викладачів кафедри фінансів та обліку було організовано та проведено онлайн-захід на тему: Академічна доброчесність.
Завідувач сектора комп’ютерного забезпечення бібліотеки МНУ імені В.О.Сухомлинського Маленко Наталя Василівна розповіла про види академічного плагіату, програмне забезпечення, за допомогою якого здійснюється перевірка робіт на плагіат та донесла до відома студентів необхідність виконання робіт з дотриманням правил академічної доброчесності. Особлива увага була приділена правила оформлення посилань на літературні джерела при виконанні робіт. Інформація була дійсно корисною.
Дякуємо Наталі Василівни за актуальну та змістовну лекцію, сподіваємося на подальшу співпрацю.