Цикл освітньо-кар’єрних зустрічей з перспективними роботодавцям студентів кафедри фінансів та обліку

Продовжуємо цикл освітньо-кар’єрних зустрічей з перспективними роботодавцями: 23 квітня 2021 року відбулась он-лайн зустріч студентів першого курсу економічних спеціальностей Миколаївського національного університету імені В.О. Сухомлинського з директором страхової компанії «Євроінс Україна» – Яхно Акимом Володимировичем. Наші студенти, завдяки високій професійній майстерності Акима Володимировича, змогли доповнити університетські знання досвідом експерта в галузі страхування, та познайомитися ближче з реаліями роботи страхової компанії. Студенти мали можливість з перших вуст отримати інформацію про підводні камені в страховій діяльності, та в кінцевому результаті дійшли висновку, що це дуже цікава та перспективна робота, яка може стати їх натхненням та покликанням в майбутньому.