Кваліфікаційний іспит у групі 479з

3 червня відбувся кваліфікаційний іспит у групі 479з, що здійснювався з метою оцінки рівня компетенцій, професійних знань, умінь та навичок, передбачених освітньою програмою бакалавра фінансів, банківської справи та страхування. У складі екзаменаційних комісій працювали: голова комісії – Трофіменко В.В., начальник відділу аналізу та прогнозування надходжень податків та зборів фізичних осіб та єдиного внеску ГУ ДПС у Миколаївській області; викладачі кафедри фінансів та обліку – зав. кафедри Корнєва Н.О., к.е.н., доцент Данік Н.В., к.е.н., доцент Рудь І. Ю. та к.е.н., ст.викл. Волошина-Сідей В.В. Щиро вітаємо випускників освітнього рівня «бакалавр» спеціальності 072 “Фінанси, банківська справа та страхування” з успішним складанням кваліфікаційного іспиту.