Наші студенти – наша гордість

В 2020-2021 навчальному році кафедра економіки та менеджменту Миколаївського національного університету імені В.О. Сухомлинського має вагомі здобутки, що підтверджують активну наукову роботу студентів. Під керівництвом завідувача кафедри  – доктора економічних наук, професора Стройко Тетяни Володимирівни маємо 4-х переможців ІІ етапу Всеукраїнського  конкурсу студентських наукових робіт.

Вітаємо

–  Кишковську Олену – диплом І ступеня  Кишковська О.Л. із галузі «Менеджмент природоохоронної діяльності»  (Одеський державний екологічний університет).

–  Карламова Романа – диплом ІІ ступеня  із галузі «Управління спортивно-оздоровчою діяльністю»  (Національний університет кораблебудування імені адм. Макарова).

– Лазаренко Владу – диплом ІІІ ступеня із галузі «Туризм» (Київський національний торговельно-економічний університет)

–  Єремєєву Аліну- диплом ІІІ ступеня із галузі «Управління в сфері економічної конкуренції» (Полтавська державна аграрна академія)

Наші студенти – наша гордість!!! Пишаємося Вами і бажаємо підкорення нових вершин