Участь студентів кафедри фінансів та обліку у фіналі п’ятої наукової конференції для студентів та молодих дослідників “Банківський сектор та монетарна політика: перспективи розвитку”

21 травня в рамках святкування Дня банківського працівника студенти 3 – 5 курсів спеціальності 072 Фінанси, банківська справа та страхування Миколаївського національного університету імені В.О. Сухомлинського долучилися до фіналу п’ятої наукової конференції для студентів та молодих дослідників “Банківський сектор та монетарна політика: перспективи розвитку”, під час якого учасники конференції презентували свої дослідження. Дякуємо організаторам – Національному банку України та Київській школі економіки – за надану можливість отримати новий досвід та знання у сфері банківської діяльності.