Перегляд документального фільму Дня супротиву окупації Автономної Республіки Крим та м. Севастополя

Викладачі кафедри економіки, менеджменту та фінансів провели онлайн-захід, присвячений річниці супротиву окупації Автономної Республіки Крим та м. Севастополя. Під час заходу переглянули документальний фільму Віктора Громова “Крим. Оточені зрадою”. Головною метою заходу було висвітлення правдивої історії спротиву нашого народу окупації Криму, що відбулася у лютому 2014 року.  Студенти мали змогу поспілкуватися  з приводу своїх вражень після перегляду фільму. Крим – це Україна. Тоді, в 2014 році і зараз наш народ відважно бореться з страшною агресією, численні герої віддають свої життя…. Та ніхто не сумнівається, що кожна частина нашої держави буде під українським прапором.