Битва поколінь – 8: протистояння нескорених

Сьогодні відбулася одна із найгучніших подій семестру — Битва поколінь-8: протистояння нескорених ⭐️ Наш механіко-математичний факультет представляли студенти 2-го курсу та викладач Пархоменко Олександр Юрійович. Погодьтеся, така команда ладно зробити абсолютно все! Так і сталося — у запеклому протистоянні представники нашого факультету вибороли почесну бронзу, отримавши грамоту та кубок, які ще довго нагадуватимуть про кмітливість та винахідливість наших студентів 🔥 Конкурси на знання університету, танцювальні змагання, імпровізовані сценки та багато чого іншого — веселощів було на всіх – і на студентів, і на викладачів. Ми пишаємося нашою командою, яка сьогодні відстоювала ім’я нашого факультету! Ви — найкращі, так завжди було, й так завжди буде!