Виховний захід для студентів кафедри економіки, менеджменту та фінансів

Історія України – багатовіковий, сповнений звитяжних битв шлях до утвердження її незалежності і територіальної цілісності. І на цьому героїчному шляху нашу державу супроводжували як великі здобутки, так і прикрі поразки, аналіз яких та висновки не втратили актуального значення і донині. Саме у минулому знаходимо ключ до розуміння тих складних, суперечливих процесів, що відбуваються у посттоталітарному українському суспільстві.

Цьогоріч з того моменту, як Україна стала вільною та суверенною державою виповнюється 31-й рік.

День Незалежності України – державне свято, що відзначається щорічно 24 серпня на честь ухвалення Верховною Радою УРСР Акту проголошення незалежності України. Рішенню про проголошення незалежності передував всенародний референдум, на якому понад 90% українців проголосували за незалежність держави.

На пошану свята кафедра економіки, менеджменту та фінансів проведено тематичну онлайн – конференцію  на тему: «Державність, вимріяна поколіннями».