Виховний захід до Дня прав людини

Щорічно 10 грудня в світі відзначають Міжнародний день захисту прав людини. Ця дата була впроваджена Генеральною Асамблеєю ООН в 1950 році на честь прийняття 10 грудня 1948 року Загальної декларації з прав людини. Декларація стала першим світовим документом, що сформулював
положення про права людини.
Загальна декларація прав людини, проголосила рівність всіх жителів планети перед законом. Людина, її життя і гідність, права та свободи визнано найвищоюцінністю кожної держави. З метою виховання активної позиції студентства до охорони прав людини та громадянина викладачем кафедри економіки, менеджменту та фінансів Волошиною-Сідей В.В. було проведено виховний захід. Було акцентовано увагу на основних правах людини та громадянина, недопущення утисків та порушень цих прав.