Онлайн-вручення дипломів магістрам

На кафедрі економіки, менеджменту та фінансів відбулась урочиста онлайн-церемонія вручення дипломів магістрів випускникам спеціальностей 072 Фінанси, банківська справа та страхування та 073 Менеджмент. Онлайн-вручення було відкрито під звуки гімну України та гімну МНУ імені В.О. Сухомлинського, а також усі учасники вшанували хвилиною мовчання загиблих українських Героїв за незалежність та свободу нашої держави.  Завідувачка кафедри, доцент Данік Наталія проголосила промову на честь випускників-магістрів, привітавши їх із урочистою життєвою подією – випуском зі стін рідної Alma Mater та побажала випускникам міцного здоров’я, щасливої життєвої долі, здійснення всіх планів і мрій, нових перспектив і можливостей для самореалізації.
Багато щирих вітальних слів пролунали на адресу випускників від професорсько-викладацького складу кафедри.
Дорогі магістри, ще раз щиро вітаємо! Бажаємо упевненості в собі, непохитної вірити у свій успіх, у свою велику мету, у свою долю! Жити, творити, перемагати! Бути вільними і сильними! Любити і поважати один одного! Любити Україну! Наближаємо нашу перемогу !