Захист кваліфікаційних робіт

0 та 13 грудня відбулися успішні захисти кваліфікаційних робіт магістрів денної та заочної форми навчання спеціальностей 292 “Міжнародні економічні відносини” та 073 “Менеджмент”. Всі роботи захищено успішно.

Магістерські роботи мають актуальну тематику, відповідають вимогам сучасної економічної науки і виробництва, а також потребам народного господарства. В магістерських роботах представлені нові розробки і цікаві рішення. Зміст магістерських робіт і доповідей студентів свідчить, про високий рівень фундаментальної і науково-теоретичної підготовки студентів. Всі студенти магістерської програми успішно пройшли це випробування! Колектив кафедри щиро вітає своїх випускників з успішним захистом магістерських робіт. Бажаємо Вам натхнення, наполегливості, невичерпної енергії, життєвої мудрості та успішного працевлаштування за фахом!