Флеш-моб механіко-математичного факультету до Всесвітнього Дня Миру

розміщено в: Без рубрики | 0

Флеш-моб механіко-математичного факультету до Всесвітнього Дня Миру

21 вересня по всьому світу відзначають Міжнародний День Миру.

Свято було встановлене на 36-й сесії Генеральної Асамблеї ООН 30 листопада 1981 року.

Студентський актив механіко-математичного факультету долучився до проведення цього свята і створив акцію у вигляді флеш-мобу. Студенти з білими кульками утворили фігуру у формі серця.

Серце – символ любові та добра. Білий колір символізує чистоту, незаплямованість, невинність, чесноту, радість, мир. Він асоціюється з денним світлом, а також з силою, що проводить.

Метою цього флеш-мобу було закликання дітей і дорослих до добрих та світлих вчинків, протест проти війни, прагнення дружби народів, втілення добрих вчинків на благо своєї сім’і, державі, навколишньому середовищу.

Це свято є закликом не тільки проти війни, а й закликом творити добро, бути милосердним, допомагати потребуючим, віддавати, а не брати.