Виховна година: «Як вберегти своє життя та здоров’я під час проведення військових дій»

Викладачем кафедри економіки, менеджменту та фінансів Волошиною-Сідей В.В. було проведено виховну годину зі студентами  2 курсу на тематику, яка є на сьогодні вкрай важливою, а саме: «Як вберегти своє життя та здоров’я під час проведення військових дій». Було акцентовано  увагу на основних правилах поведінки під час потрапляння під артобстріл, правила поводження на блокпостах  та під час оголошення повітряної тривоги.

Окрім постійної загрози фізичних травм під час війни, багато українців переживають травми психологічні. Постійна тривога за своє життя і своїх близьких, екзистенційні вибори з якими раніше не зіштовхувались., все це призводить до психічного виснаження. Провели легкі вправи на звільнення від стресу, студенти поділилися власними методами подолання стресових ситуацій.