14 жовтня відбувся круглий стіл на тему “Захисники та захисниці України різних поколінь”.
Захід був приурочений до Дня захисника і захисниці України.

Захід розпочався із вітального слова декану природничого факультету, Курчатової Анжеліки Віталіївна, далі слова взяли організатори – голова студентської ради факультету, Понурко Єлизавета (@brietttta), член наукового товариства студентів, Максимова Світлана (@svitlana.maksimova.03) тa представник студентської ради факультету, Ложенко Катерина (@_child__lilith_).
Після вітального слова, спікери виступили зі своїми доповідями, що були присвячені сучасним та історичним героям та героїням України, також одна із доповідей була присвячена зображенню українських героїв в історичних піснях.
Доповідачами були:

1. Сердюкова Єлєна
2. Максимова Світлана
3. Рускуліс Андріс
4. Ложенко Катерина
5. Василькевич Тетяна
6. Понурко Єлизавета
7. Волкович Богдана

Після закінчення останньої доповіді розпочалась загальна дискусія, де обговорювались наступні питання: “Актуальність дискусії про героїчне минуле і героїчне сьогодення українського народу”, “Чому пріоритетним завданням держави є формування у суспільстві шанобливого ставлення до захисників України усіх поколінь” та
“Народні звичаї традицій та пам’ятки, як живе минуле українського народу”

Мы дуже дякуємо усім, хто прийняв участь у круглому столі та сподіваємось, що такі круглі столи стануть нашою щорічною традицією.

Залишайтеся з нами, далі буде…