Прохождения студентами курсу «Особистий та сімейний бюджет» на платформі онлайн-освіти Prometheu

В 1 семестрі 2022 – 2023 н.р. завідувачем кафедри економіки, менеджменту та фінансів, доцентом Данік Наталією Вадимівною в рамках вибіркової дисципліни «Управління особистими фінансами» було проведено навчання студентів 1 курсу спеціальностей 072 Фінанси, банківська справа та страхування, 073 Менеджмент, 014.11 Фізична культура, 013 Початкова освіта, 012 Дошкільна освіта, 014.021 СО Англійська мова і література, 122 Комп’ютерні науки, 035.041 Германські мови та літератури (переклад включно), перша – англійська, 014.13 СО Музичне мистецтво.

Студенти як економічних, так і неекономічних спеціальностей поринули у складний світ фінансів, але змогли успішно розібратись в тонкощах складання фінансових планів, бюджетів і зарядитись енергією для отримання, збереження і примноження власних грошей. Після прослуховування даного курсу, найбільш вмотивовані студенти, такі як: Погорнець Аліна, Берсан Олександр, Когут Єлизавета, Джанова Ліза, Михайлова Любов, Простяков Євгеній успішно пройшли курс «Особистий та сімейний бюджет» на платформі онлайн-освіти  Prometheus, про що отримали відповідний сертифікат. Вітаємо студентів з отриманням цікавого досвіду, бажаємо отримання та примноження їх капіталу! Дякуємо засновникам та лекторам платформи онлайн – освіти  Prometheus за надану можливість прокачати свої навички і отримати сертифіковане підтвердження!