28 лютого 2023 року в онлайновому режимі відбудеться Всеукраїнський методологічний семінар «Взаємозв’язок Нової української школи та програми Президента України «Здорова Україна». Організаторами семінару є Міністерство освіти і науки України, Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти», Комітет з фізичного виховання та спорту МОН України, Всеукраїнський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», ГО «Ukraine Active».

До участі у заході долучилися представники кафедри фізичної культури та спорту Миколаївського національного університету імені В.О. Сухомлинського: доценти Курчатова А.В., Лелека В.М.; викладачі Войчун О.В., Молотильнікова В.С., які взяли участь в обговоренні актуальних питань розвитку фізичної культури та спорту в Миколаєві та Миколаївській області.

Наступна зустріч відбудиться 07.03.2023 року.