STEM – освіта: реалії та перспективи

Posted on Тра 3, 2018

26 квітня 2018р. команда  освітнього проекту «Крок до науки» механіко – математичного факультету  взяла участь в науковому семінарі «STEM – освіта: реалії та перспективи», який проводився в Миколаївському будівельному  коледжі Київського національного університету  будівництва і архітектури за ініціативи Ради молодих вчених Миколаївської області при департаменті освіти і науки облдержадміністрації.

Доцент кафедри фізики і математики Недбаєвська Л.С. та магістр кафедри Баклан Д.А висвітили роль проекту «Крок до науки» в пошуку, розвитку і підтримці талановитої і обдарованої молоді.

Студент  спеціальності «Фізика»  Дзудзело М. розповів про роботу університетської студії STEM – майданчики, як компоненту  нової української школи згідно концепції розвитку освіти в  Україні.