Академічна доброчесність

3 квітня 2023 року завідувачем кафедри економіки, менеджменту та фінансів Наталією Данік в групі 379 спеціальності 072 Фінанси, банківська справа та страхування було проведено роз’яснювальну просвітницьку роботу з питань академічної доброчесності при написанні курсової роботи з дисципліни «Банківська система». Було висвітлено питання, щодо академічної доброчесності та навичок якісного академічного письма як важливих компетентностей здобувачів вищої освіти, та запоруки якісної освіти. Розглянули актуальні аспекти Європейського досвіду дотримання академічної доброчесності та презентувала сучасні світові стандарти академічного письма: від теорії до практики (з урахуванням вимог провідних світових видавництв та університетів). Також надано інформацію про необхідність дотримання студентами при написанні курсової роботи основних положень «Положення про курсові роботи (проекти) в МНУ ім. В.О. Сухомлинського» затвердженого наказом №506 від 26.11.2019 р.; пункту 9 «Положення про визначення системи та процедури внутрішнього забезпечення якості вищої освіти в Миколаївському національному університеті імені В. О. Сухомлинського» затвердженого наказом №280 від 16.06.2016 р.; «Положення про академічну доброчесність здобувачів освіти та етикету академічних взаємовідносин у МНУ ім. В.О. Сухомлинського» затвердженого наказом №63 від 10.02.2020 р.