Підсумкова конференція зі стажування за фахом

Відбулася підсумкова конференція зі  стажування за фахом у магістрів спеціальностей 072 Фінанси, банківська справа та страхування, 073 Менеджмент та 051 Економіка.  Під час заходу здобувачі освіти захистили свої звіти  та поділилися враженнями стосовно здобутих компетентностей та навиків. За час стажування студенти вдало пройшли курс “Проектний менеджмент” на освітній платформі Prometheus та отримали сертифікати за результатами тестування. Члени комісії та здобувачі мали змогу поставити запитання щодо окремих питань звітів. Усі студенти відмітили актуальність даного стажування та ознайомилися з іншими онлайн-курсами цієї платформи, що несуть практичну цінність для фахівців у економічній сфері.