До Дня пам’яті та примирення

8 травня в Україні вшановують пам’ять жертв Другої світової війни та відзначають День пам’яті та примирення. З метою належного відзначення мужності та героїзму українського народу  у боротьбі з нацизмом у Другій світовій війні, вшанування пам’яті жертв Другої світової війни, а також виховання у молоді почуття патріотизму, національної гідності, готовності до захисту своєї держави, на кафедрі економіки, менеджменту та фінансів було проведено тематичну онлайн зустріч-кінолекторій на тему: “Внесок українців у перемогу над нацизмом у Другій світовій війні”.  Зі  студентами 479 групи переглянули документальне відео про події ІІ Світової війни та виставку «Українська Друга світова», яка представляє український вимір Другої світової війни. Виставка «Українська Друга світова» створена спільними зусиллями Українського інституту національної пам’яті та Центру досліджень визвольного руху. У центрі уваги експозиції – передусім Україна й роль українців у світовій війні.