Виховна година до річниці визволення Миколаєва від німецько-фашистських загарбників.

З нагоди річниці Дня визволення Миколаєва від німецько-фашистських загарбників к.е.н, старший викладач кафедри економіки, менеджменту та фінансів Волошина-Сідей В.В. провела виховну годину для студентів 379 групи. Під час заходу поспілкувалися про події ІІ Світової Війни та їх вплив на м. Миколаїв, особливу увагу приділили історичним подіям визволення міста від гніту фашистських загарбників. Переглянули відео-матеріал щодо цих подій – “Урок пам’яті” від Центральної міської бібліотеки ім. М.Л. Кропивницького.  Студенти не оминули увагою сьогоденні події, вкотре Миколаїв і вся наша країна бореться за свободу та незалежність вже від іншого агресора. Як тоді, так і тепер місто Миколаїв вільне та незламне. Разом до перемоги!