“Слава, якої не хотіли: як міста-Герої України виборювали свою свободу”

Викладач кафедри економіки менеджменту та фінансів Волошина-Сідей В.В. провела виховний захід “Слава, якої не хотіли: як міста-Герої України виборювали свою свободу” для студентів 379, 579, 539 груп у рамках плану заходів до медійної кампанії #МістаГерої. Під час заходу переглянули відеоматеріали, присвячені звільненню та боротьбі за свободу наших Міст Героїв. Дуже болісно було переглядати картини  руйнації міст. Студенти поділилися світлинами міста Миколаїв, що зазнав значних пошкоджень та своєю незламністю стримав наступ ворога і став фортецею, що тримає південь країни. Усі присутні висловили впевненість у тому, що після перемоги наші міста та села обов’язково відбудуться і стануть ще кращими, ніж були до війни.  Віримо у нашу перемогу. Наша нація незламна, як і наші Міста Герої.