Міжнародний день дівчат у ІКТ (International Girls in ICT Day)

Щорічно у четвертий четвер квітня відзначається Міжнародний день дівчат у ІКТ (International Girls in ICT Day), щоб підтримати жінок і дівчат у сфері інформаційних технологій та відзначити їхні досягнення у цьому напрямку.
З цієї нагоди Дівчата STEM і Центр «Розвиток КСВ» разом із партнерами провели 27 квітня діджитал-вечірку, аби в невимушеній атмосфері поспілкуватись про виклики і досягнення жінок в ІТ. Завідувач кафедри економіки, менеджменту та фінансів, к.е.н., доцент Данік Наталія Вадимівна долучилася до цієї події, отримала купу позитивних емоцій та натхнення для впровадження ідей у навчальний процес Миколаївського національного університету імені В.О. Сухомлинського при викладанні дисципліни «Використання ІКТ у професійній діяльності». В креативному форматі були задіяні цікаві інструменти комунікації у такому вигляді як тестування на міцність чату GPT; цифрові інсайди; вікі-перегони тощо. Дякуємо організаторам та учасникам за цікаву зустріч!