8 червня!

Попереднє слухання магістерських проєктів

На кафедрі економіки, менеджменту та фінансів 8 червня провели попереднє слухання магістерських проєктів студентів. Здобувачі освіти доповіли про стан дослідження, окреслили попередні результати та подальший план роботи. Бажаємо успіху та творчої наснаги

8 червня 2023 року в Київському національному економічному університеті імені Вадима Гетьмана в змішаному форматі відбулася ІІІ Міжнародна науково-практична конференція “Міжнародна безпека у світлі сучасних глобальних викликів. Країни Балтії-Україна: єдність, підтримка, перемога”, в якій прийняла участь професор кафедри економіки, менеджменту та фінансів Стройко Тетяна Володимирівна.
Дякуємо науковій спільноті за цікаві доповіді, дискусії. Дякуємо ЗСУ за можливість продовжувати наукову та освітню діяльність.