Виховний захід “Міста – Герої України”

У рамках медійної кампанії #Міста Герої України доцентом кафедри економіки, менеджменту та фінансів Данік Н.В. було проведено виховний захід, під час якого здобувачі освіти мали змогу ознайомитися з історією міст Героїв України та героїчними подіями оборони цих міст у 2022 році. Переглянули світлини руйнацій цих міст, дійсно, втрати вражаючі, велика кількість будівель вже відновлені, особливо це стосується півночі країни. Болючим для усіх присутніх було обговорення саме оборони  Миколаєва, адже для усіх це місто є рідним. Студенти розповіли про героїчні подвиги наших оборонців, які захищали ці міста. Вшанували пам’ять усіх полеглих у боротьбі з агресором хвилиною мовчання.  Пишаємося нашим народом, пишаємося – містами Героями. Все буде Україна. Разом до перемоги.